Hızlı Kargo

Değerli müşterilerimiz,

E-ticaret ile yapılan alışverişlerde yılların birikimi ile görmüş olduğumuz en büyük sorunlardan bir tanesi de kargolama zamanıdır. E-ticaret sitelerinden yapmış olduğumuz alışverişlerde, fiyatları ne kadar ucuz olsa da ürün kargoya verilmediği takdirde veya çok fazla geciktirildiğinde çok fazla sıkıntı yaşıyoruz. Hele birde ödemeyi gerçekleştirdiysek "Acaba ürün gönderilecek mi?, Ya firma ürünümü göndermezse?, Birde tekrar ulaşamazsam ne yaparım?" gibi düşüncelere kapılabiliyoruz. Bunu tüm internet kullanıcıları yaşamıştır. 

volkanbisiklet olarak bu sıkıntıları hiç bir müşterimize yaşatmamak için her zaman daha fazla çalışıyoruz. Güncel tuttuğumuz stoklarımız ve stoklarımızın dışında ürün satmadığımız için sipariş verdiğiniz gün saat 16:00'a kadar aynı gün, 16:00'dan sonraki siparişlerinizi ertesi gün içerisinde kargo firmasına teslim ediyoruz. Bulunduğunuz İl/İlçeye göre 1 ila 3 gün içerisinde ürünlerinizin teslimatı yapılıyor.

Alışveriş yaparken satıcı ile muhatap olmak isteriz. Fakat E-ticaret ile alışverişlerde bu mümkün olmuyor. volkanbisiklet olarak siparişinizi aldıktan sonra sistemimize bırakmış olduğunuz telefon numaranızdan sizi arayarak alışverişiniz hakkında kısa bir görüşme yapıyoruz. Böylece alışverişinizde yanlız olmadığınızı hissettiriyoruz.

volkanbisiklet olarak ilk görevimiz Memnuniyetinizdir.

Önerileriniz için volkanbisiklet@volkanbisiklet.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.